Ruslardan:"Türkiye'yi sevmemek için 35 neden"

CENK BASLAMIS Moskova /Milliyet Türkiye'ye gelen Ruslar, ülkelerinde Türk düsmani kesildi.Rusya'da bu kez de "Türkiye'yi sevmemek için 35 neden" baslikli bir elektronik posta dolasmaya basladi.Rusya'da bu kez de "Türkiye'yi sevmemek için 35 neden" baslikli bir elektronik posta dolasmaya basladi. Geçen hafta ortaya çikan ve Ruslar arasinda tartisma yaratan “Türkiye’de yasamak için 37 neden”mesajina yanit niteligi tasiyan yazinin bazi bölümlerinde hakaretler yer aliyor. Türkiye’yi asiri öven ilk mesajin tersine, bu kez de olumsuz yönler abartiliyor. Kim tarafindan kaleme alindigi bilinmeyen yazida Türkiye’yi sevmemek için 35 neden söyle siralaniyor:  1- Kadinlar laf atilmadan yolda yürüyemiyor.  2- Çocuklara tecavüz eden sapiklar var.  3- Egitimden habersiz aileler küstah ve bencil çocuklar yetistiriyor.  4- Hayatlarini ailelerine birakiyor, sorumluluk almiyorlar.  5 Herkes herkese yalan söylüyor.  6- Herkes her seyi çaliyor. Hesap öderken cüzdaninizdaki parayi bile çalabilirler.  7- Kadinlara ayrimcilik yapiliyor.  8-Her is tanidikla hallediliyor.  9- Erkeklere her sey mubah.  10- Deniz ve günes ülkesinde kadinlar kapali gezmek zorunda.  11- Misafirperver degiller. Türklere turistlerden daha iyi hizmet veriliyor.  12- Susmasini bilmiyor, durmadan gevezelik edip ses kirliligi yaratiyorlar. 13- Trafik kurallari umurlarinda degil. 14- Domuz yemek mümkün degil.  15- Kagit mendilci çocuklardan kurtulmak olanaksiz.  16- Pazarda hemen kazikliyorlar. 17- Ahlak kurallari çifte standartli  18- Cinsel korunma yöntemlerinden haberleri yok. Türk erkekleri AIDS’e yakalanmasinin olanaksiz oldugunu düsünüyor ve korunmuyor.  19- Cahiller ülkesi.  20- Bilgi ve kültürden bihaberler. Tek okuduklari futbol ve dedikodu haberleri.  21- Televizyonda ahmakça diziler var. 22- Güvenlik sorunu var.  23- Baska halklarla baris içinde yasamasini bilmiyorlar.  24- Hep terör eylemleri oluyor.  25- Ortalama gelir çok düsük.  26- Yurtsever degiller; hepsinin tek derdi ülkeden kaçmak.  27- Dinleri yasakladigi ve vücutlari da kaldirmadigi için alkol yerine uyusturucu içiyorlar.  28- Para için her seyi yaparlar.  29- Yasalar degil, kisisel baglar isliyor.  30- Rus erkeklerinden nefret ediyorlar.  31- Yasaklar ülkesi.  32- Akraba evliliklerinden özürlü çocuklar doguyor.  33- Hediyelik esyalarin üzerinde hep resmini koyduklarina göre en çok penisleriyle övünüyorlar.  34- Evcil hayvanlara eziyet ediyorlar.  35- Rusya’mizin hep düsmani oldular.

Türk Genelkurmayı dünya çapında araştırdı, Türk: 'namus düşmanı, asalak ve işgalci' çıktı

Gönderen: rizgarionline Tarih: 07.09.2007 Saat: 09:55 Katkıda Bulundu rizgarionline Rizgarî Online/Türk ırkçılığının kafatası ölçümlerinden sonra, Türk Genelkurmayının Türklerle ilgili dünya çapında bir araştırmaya girdiği belirtildi. Ancak elde edilen sonuç hiç de bekledikleri gibi çıkmamış… Sabah gazetesinin haberine göre, Türk Genelkurmay'ın yaptırdığı araştırma, AB üyelerinin de arasında bulunduğu 27 ülke ders kitaplarında Türkler için "tecavüzcü, asalak işgalci" ifadeler kullanıldığını ortaya çıkardı.  Genelkurmay Başkanlığı'nın 27 ülkenin yüzlerce ders kitabında yaptığı araştırma, AB üyeleri dahil pek çok ülke ders kitabında Türkler; işkenceci, namus düşmanı olarak geçiyor. Hatta Almanya'da imla kılavuzunda Türk kelimesi 'sahtecilik yapan' olarak tanımlanıyor. "Dış Ülkelerin Ders Kitaplarında Türkler ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Aleyhinde Tespit Edilen Hususlar Dokümanı" adlı araştırmada, Finlandiya'dan ABD'ye, Gürcistan'dan İtalya'ya kadar ülkeler incelendi. 568 dokümanda rastlanılan Türkiye aleyhine paragraflara en çok 92 alıntıyla Suriye'de rastlanıyor. Suriye'yi 65 alıntıyla Kıbrıs cumhuriyeti, 50 ile Bulgaristan, 43 ile Bosna Hersek Federasyonu, 39 ile Rusya izliyor.

KURDA2010 ile yola devam ediyoruz!

Sevgili dostlar Kurdia2010 Youtube hesabinin haksizca silinmesinin ardindan yilmadim hatta dahada guclenerek yoluma devam edecegim!

Yeni rumuzum KURDA2010, dostlara ve dusmanlara onurum ve serefimle burada bildirmek ve haksizliklara iftiralara, kufurlere, tehditlere, yalanlara karsi sonuna kadar firsat buldukca mucadele edecegime yemin ediyorum.

Youtube'daki sevgili Kurdistanli arkadaslarimi yalniz birakmayacagim. Ve eminimki onlarda uzulmeyecek ve beni yalniz birakmayacaklar.

Slav u rez!:))

KURDIA2010 YOK ARTIK!

Icinde bulundugumuz yilin 13 Martinda baslamisti her sey...

Turk irkciliginin acimasiz alcak, bencil, edebsiz, inancsiz, kuralsiz yuzunu gordugumde "bir seyler yapmaliyim" diye dusunmustum.

Ve yola Ahmet Kaya'nin en cok sevilen parcalarindan "herkes kendi isine" isimli guzel sarkisini bir klibe cevirerek basladim... Gun hatta saat icinde video yapip yuklemeye basladim bazen uykusuzda kalarak!

Biliyordum politik videolarin fazla rating alamayacagini... Fakat cok calisarak farkimi ortaya koyabilecegimi biliyordum. Nitekim bunu basardim, bu sure icinde:

850.000 videom izlendi,

26.000 Kisi sayfama bakti,

633 Arkadasim oldu.

Turklerin cogunlugu bana kufrederken kimseye kufretmedim.

Kurdlerden olumsuz bir mesaj almadim hatta videolarimi izlerken agladiklarini paylasan umutlu mektuplar aldim.

Ve tabii olarak bugun cok uzgunum...

Youtubedaki videolar icinde hic kimsenin kullanmadigi teknikler ve hic bir programda bulunmayan effectler uretmistim azmimle... Sadece bir ay boyunca bir muzigi aradigimi unutmayacagim.

Elbette yilmamak, birakip kacmak yok!

Hesabim neden silindi?

Ben hic kimseyi terore tesvik etmedim!

Benden daha teror karsiti bir insana rastlamadim!

Teror ne olaki?

Teror:

-Insanlarin ozgurlugune goz dikmektir!

-Teror dil yasaklamak,

-Teror insanlarin kulturune dahi tahammul edememektir,

-Teror su gunde bile gecmisteki igrenc, alcak ve namussuz savaslarin mirasiyla insanlara kan kusturmaktir.

-Teror youtubeda 5000 isgal amacli olu icin ulumak, intikam yeminleri icmek ama onuru,istikbali ve vatani yani KURDISTANI icin oldurulen 20.000 den fazla genci inkar etmektir!

-Teror youtubeda bile KURDIA2010'dan korkmak, o videolar icinde oldurdugu parcaladigi, kanini ictigi sehidleri unutturmaya calismaktir!

O yuzden ey dost ve dusmanlar!

Sadece Kurdistan'da degil Dunya'da her kim ve nerede yapiyorsa terore karsi cikmak en buyuk ahlaki, insani vazifemizdir!

Her zaman gucsuzun yaninda olmak 'Ilahidir de' mahserdede gorusecegiz bu dunyamizi karartanlarla!

DAHA KALITELI HAYALLER VE VIDEOLARLA KARANLIGI AYDINLATMAK UMUDUYLA HOSCAKALIN "UMUTLU" ARKADASLAR.

Silav u rez.